Druga državna medalja za Jovana

JovanJovan Peškanov, učenik Tehničke škole Bečej, osvojio je prvo mesto na državnom prvenstvu u metnom streličarstvu olimpik stilom na 60 metara u konkurenciji kadeta kao takmičar Streličarskog kluba „Bečej“.

Na državnom prvenstvu održanom 3. septembra, u Nišu, nadmetalo se oko 80 takmičara, a Jovanu je pošlo za rukom da u svojoj konkurenciji osvoji zlatnu medalju.

Jovanu je ovo, međutim, druga državna titula ove godine. Naime, nešto ranije ove godine Jovan je uspeo da osvoji titulu državnog prvaka u dvoranskom streličarstvu.

Ovom prilikom čestitamo Jovanu na ostvarenim ovogodišnjim rezultatima i želimo puno uspeha i u narednom periodu.