UNSS članice

Mali savet: Ukoliko ne želiš da pretražuješ celu tabelu, klikni CTRL+F i ukucaj naziv grada ili ime škole. A ukoliko nema tvoje škole na spisku, znaš šta ti je činiti! 😉

 

  GRAD ŠKOLA
1. Aleksandrovac Srednja škola “Sveti Trifun”
2. Aranđelovac Gimnazija “Nikola Tesla”
3. Apatin Gimnazija “Miloš Savković”
4. Arilje Gimnazija Arilje
5. Bačka Palanka Gimnazija “20. oktobar”
6. Bačka Palanka Tehnicka škola “9. maj”
7. Bečej Ekonomsko-trgovinska škola Bečej
8. Bečej Gimnazija Bečej
9. Bečej Tehnička škola Bečej
10. Bela Crkva Belocrkvanska gimnazija i ekonomska škola
11. Bela Palanka SŠ “Niketa Remezijanski”
12. Beograd IX gimnazija “Mihailo Petrović Alas”
13. Beograd Geodetska tehnička škola
14. Beograd V beogradska gimnazija
15. Beograd VI beogradska gimnazija
16. Beograd VII beogradska gimnazija
17. Beograd XIII beogradska gimnazija
18. Beograd Zemunska gimnazija
19. Beograd I beogradska gimnazija
20. Beograd Škola za negu lepote
21. Beograd Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju
22. Beograd Geološka i hidrometeorološka škola “Milutin Milanković”
23. Beograd Gimnazija “Sveti Sava”
24. Beograd Farmaceutsko fizioterapeutska škola
25. Beograd ETŠ Stari grad
26. Beograd Hemijsko – prehrambena škola
27. Beograd Srednja turistička škola Novi Beograd
28. Beograd Medicinska škola Zvezdara
29. Beograd Ekonomska škola “Nada Dimić”
30. Beograd XIV beogradska gimnazija
31. Beograd II ekonomska škola
32. Beograd Grafička škola
33. Beograd Pravno birotehnička škola “Dimitrije Davidović”
34. Beograd Matematička gimnazija
35. Beograd Zubotehnička škola
36. Beograd Elektrotehnička škola “Rade Končar”
37. Beograd Srednja tehnička škola PTT
38. Beograd Železnička tehnička škola
39. Blace Srednja škola
40. Bor Gimnazija “Bora Stanković”
41. Bor Ekonomsko – trgovinska škola Bor
42. Brus Srednja škola Brus
43. Valjevo Poljoprivredna škola Valjevo
44. Valjevo Gimnazija Valjevo
45. Valjevo Ekonomska škola Valjevo
46. Valjevo Medicinska škola “Dr. Miša Pantić”
47. Valjevo Tehnička škola Valjevo
48. Valjevo Muzička škola “Živorad Grbić”
49. Vlasotince Gimnazija “Stevan Jakovljević”
50. Vranje Ekonomsko – trgovinska škola
51. Vrnjačka Banja Gimnazija Vrnjačka Banja
52. Vrbas Gimnazija “Žarko Zrenjanin”
53. Vršac Gimnazija “Borislav Petrov Braca”
54. Veliko Gradište Srednja škola Veliko Gradište
55. Gornji Milanovac Ekonomsko trgovačka škola “Knjaz Miloš”
56. Gornji Milanovac Gimnazija “Takovski ustanak”
57. Dimitrovgrad Gimnazija “Sv. Kirilo i Metodije”
58. Žabalj Srednja škola “22. oktobar”
59. Žitorađa Srednja škola Žitorađa
60. Zaječar Gimnazija Zaječar
61. Zaječar Medicinska škola Zaječar
62. Zvečan Srednja škola Zvečan
63. Zrenjanin Zrenjaninska gimnazija
64. Zrenjanin Medicinska škola Zrenjanin
65. Zrenjanin Muzička škola “Josif Marinković”
66. Zrenjanin Ekonomsko – trgovinska škola “Jovan Trajković”
67. Inđija SŠ “Dr Đorđe Natošević”
68. Inđija Tehnička škola “Mihajlo Pupin”
69. Inđija Gimnazija Inđija
70. Kikinda Srednja stručna škola “Miloš Crnjanski”
71. Kikinda Ekonomsko – trgovinska škola
72. Kikinda Tehnička škola Kikinda
73. Kikinda Gimnazija “Dušan Vasiljev”
74. Knjaževac Knjaževačka Gimnazija
75. Koceljeva Srednja škola Koceljeva
76. Kosovska Mitrovica Gimnazija Kosovska Mitrovica
77. Kosovska Mitrovica Ekonomska škola
78. Kovin Gimnazija i ekonomska škola “Branko Radičević”
79. Kraljevo Poljoprivredno – hemijska škola “Dr Đorđe Radić”
80. Kraljevo Medicinska škola
81. Kraljevo Ekonomsko – trgovinska škola
82. Kraljevo Gimnazija Kraljevo
83. Kraljevo Mašinska tehnička škola “14. oktobar”
84. Kruševac Hemijsko-tehnološka škola
85. Kruševac Medicinska škola
86. Kruševac Gimnazija Kruševac
87. Kruševac Ekonomsko – trgovinska škola Kruševac
88. Kruševac Prva tehnička škola Kruševac
89. Kula Tehnička škola ,,Mihajlo Pupin”
90. Kuršumlija Gimnazija Koršumlija
91. Kuršumlija Ekonomska škola
92. Kučevo Ekonomsko trgovinska i mašinska škola
93. Lebane Gimnazija Lebane
94. Leskovac Hemijsko – tehnološka “Božidar Đor”
95. Leskovac Trgovinsko-ugostiteljska škola
96. Leskovac Medicinska škola
97. Leskovac Tehnička škola “Rade Metalac”
98. Leskovac Gimnazija Leskovac
99. Leskovac Ekonomska škola “Đuka Dinić”
100. Leskovac Škola za tekstil i dizajn
101. Loznica Srednja škola “Sveti Sava”
102. Loznica Gimnazija “Vuk Karadžić”
103. Niš Pravno-poslovna škola
104. Niš Gimnazija “Svetozar Markovic”
105. Niš Gimnazija “Bora Stankovic”
106. Niš Ugostiteljsko-turistička škola
107. Niš Muzička škola Niš
108. Niš Tehnička škola “12. februar”
109. Niš Srednja medicinska škola “Dr Milenko Hadžić”
110. Niš Mašinska škola
111. Novi Bečej Srednja škola Novi Bečej
112. Nova Varoš Gimnazija “Pivo Karamatijević”
113. Novi Pazar Gimnazija Novi Pazar
114. Novi Sad Gimnazija “Jovan J. Zmaj”
115. Novi Sad ETŠ “Mihailo Pupin”
116. Novi Sad Srednja škola ,,Svetozar Miletić”
117. Novi Sad Gimnazija ,,Laza Kostić”
118. Novi Sad Tehnička škola “Mileva Marić Ajnštajn”
119. Novi Sad Gimnazija ,,Isidora Sekulić”
120. Odžaci Gimnazija i ekonomska škola “Jovan Jovanović Zmaj”
121. Obrenovac Gimnazija Obrenovac
122. Obrenovac Tehnička škola Obrenovac
123. Pančevo Medicinska škola “Stevica Jovanov”
124. Pančevo Tehnička škola “23. maj”
125. Pančevo Gimnazija “Uroš Predić”
126. Pančevo ETŠ “Nikola Tesla”
127. Pančevo ETŠ “Paja Marganović”
128. Pančevo Poljoprivredna škola “Josif Pančić”
129. Pančevo Mašinska škola
130. Pančevo Baletska škola “Dimitrije Parlić” Pančevo
131. Pančevo Muzička škola “Jovan Bandur”
132. Paraćin Ekonomsko – trgovinska škola
133. Paraćin Gimnazija Paraćin
134. Petrovac na Mlavi Srednja škola “Mladost”
135. Pirot Ekonomska škola
136. Pirot Tehnička škola
137. Pirot Gimnazija Pirot
138. Pirot Škola za osnovno i srednje obrazovanje “Mladost” (škola za učenike sa smetnjama u razvoju)
139. Požarevac Medicinska škola Požarevac
140. Požarevac Ekonomsko – trgovinska škola
141. Požarevac Politehnička škola
142. Požarevac Poljoprivredna škola
143. Požarevac Muzička škola “Stevan Mokranjac”
144. Požarevac Požarevačka gimnazija
145. Priboj Gimnazija Priboj
146. Prijepolje Gimnazija Prijepolje
147. Prokuplje Medicinska škola „Dr Aleksa Savić“
148. Prokuplje Gimnazija Prokuplje
149. Prokuplje Poljoprivredna škola “Radoš Jovanović Selja”
150. Raška Gimnazija Raška
151. Rekovac Poljoprivredno-veterinarska škola
152. Ruma Gimnazija “Stevan Puzić” Ruma
153. Ruma SSŠ “Branko Radičević”
154. Ruski Krstur Srednja škola ,,Petro Kuzmjak”
155. Svilajnac Srednja škola “Svilajnac”
156. Sremska Mitrovica Mitrovačka gimnazija
157. Sremska Mitrovica Ekonomska škola “9. maj”
158. Sremska Mitrovica Srednja tehnička škola “Nikola Tesla”
159. Sremski Karlovci Karlovačka gimnazija
160. Sokobanja Srednja škola “Branislav Nušic”
161. Sombor Gimnazija “Veljko Petrović”
162. Sombor Srednja medicinska škola “Dr Ružica Rip”
163. Sombor Srednja ekonomska škola Sombor
164. Smederevo Gimnazija Smederevo
165. Smederevo Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
166. Smederevo Tekstilno – tehnološka i poljoprivredna škola “Despot Đurađ”
167. Smederevo Muzička škola “Kosta Manojlović”
168. Subotica Gimnazija “Svetozar Marković”
169. Subotica Srednja medicinska škola Subotica
170. Subotica Ekonomska srednja škola “Bosa Milićević”
171. Surdulica Gimnazija “Svetozar Marković”
172. Temerin SŠ “Lukijan Mušicki”
173. Trstenik Gimnazija “Vuk Karadžić”
174. Trstenik Tehnička škola
175. Ćuprija Gimnazija Ćuprija
176. Užice Medicinska škola
177. Užice Gimnazija Užice
178. Čačak Ekonomska škola Čačak
179. Šabac Tehnička škola
180. Šabac Škola primenjenih umetnosti Šabac
181. Šabac Šabačka gimnazija
182. Šabac Medicinska škola “Dr Andra Jovanović”
183. Šabac Ekonomska škola Šabac

 

0